Małżonkowie w trakcie lotu samolotem wszczęli kłótnię. Siedząca obok pasażerka zareagowała agresją

Samolot, lecący z Newcastle do Alicante, zbliżał się już do lądowania, gdy nagle na pokładzie wybuchła awantura. Wszystko przez kłócące się małżeństwo i pijaną pasażerkę.

Do incydentu doszło 2 września, na pokładzie samolotu linii Ryanair. Jeden z pasażerów zamieścił w sieci nagranie. Widać na nim, jak kilka osób próbuje powstrzymać agresywną kobietę. Jak informuje "Mirror", pasażerka będąca pod wpływem alkoholu, bardzo agresywnie zareagowała na widok kłócących się obok małżonków. Według zagranicznych mediów, kobieta kilka razy uderzyła żonę mężczyzny. Na filmie widać, jak inni pasażerowie i obsługa lotu próbują załagodzić konflikt.

 

Na lotnisku w Alicante na awanturników czekała policja, która miała wyjaśnić całe zajście. Jak podaje "Mirror", rzecznik Ryanaira Robin Kiley zapowiedział, że na agresywną pasażerkę nałożono zakaz podróżowania ich linią samolotową.

Ryanair domaga się prohibicji na lotniskach

Przy okazji przywołał swój apel do lotnisk, który szef Ryanaira wystosował kilka miesięcy temu. Z powodu ciągłego użerania się z pijanymi pasażerami proponuje wprowadzenie całkowitego zakazu sprzedaży alkoholu w barach i restauracjach lotniskowych przed godz. 10.

To nagranie z wypadku pokazuje, dlaczego powinniśmy wozić dziecko w foteliku

Więcej o: