Kilkulatek podaje smoczka bratu. Nic nadzwyczajnego? Sęk w tym, że nie ma rąk i nóg

Katie Whiddon jest mamą trójki dzieci. Pochwaliła się na Instagramie filmem z dwójką swoich brzdąców. Jest wyjątkowy z uwagi na to, co robi jej niepełnosprawny syn.

Najstarszy syn Katie urodził się bez rąk i nóg. Przeczytawszy taką informację, może nam się wydawać, że na pewno ma ogromne problemy z funkcjonowaniem w codziennym życiu. To prawda - nie jest mu łatwo. Jednak to nie znaczy, że nie pomaga swojej mamie w opiece nad rodzeństwem.

Kobieta pochwaliła się na Instagramie uroczym wideo. Widać na nim, jak jej niepełnosprawny syn - Camden - opiekuje się młodszym dzieckiem. Słysząc płacz malca, jak przystało na starszego brata, od razu przystępuje do działania. Chwyta ustami za smoczek i przysuwa się do niemowlaka. A potem, jak gdyby nigdy nic, daje mu go do buzi i całuje z czułością.

 

Nie tylko przypadek Camdena jest dowodem niezwykłej wrażliwości, jakie mają w sobie niepełnosprawne dzieci. Chorej na raka Scartlett 2-latce amputowali rękę. Niestety dziewczynka nie miała zbyt wielu przyjaciół. Rodzice postanowili coś temu zaradzić. Pomocna okazała się... wizyta w schronisku. Tam znaleźli kogoś, kto doskonale rozumie niepełnosprawność ich córki. Kliknij i zobacz niezwykłą przyjaźń.

To nagranie z wypadku pokazuje, dlaczego powinniśmy wozić dziecko w foteliku

Więcej o: