Po śmierci żony zasadził 6 000 drzew. 17 lat później okazało się, że to nie jest zwykły las

Janet i Winston byli małżeństwem przez 33 lata. Darzyli się wielkim uczuciem i nie wyobrażali sobie życia bez siebie. Jednak los bywa okrutny i niestety Jane zmarła na atak serca.

Pogrążony w żałobie Winston postanowił zasadzić dla zmarłej żony 6000 dębów. Sadzenie było dla mężczyzny formą terapii. Jednak dopiero po 17 latach okazało się, że nie jest to zwykły las. 

Odkrył to baloniarz Andy Collett, który w trakcie jednego z lotów dostrzegł niezwykły widok - podaje Telegraph. Okazało się, że w środku lasu była polana w kształcie serca. Winston dbał o nią i pilnował, by nie wyrosły na niej żadne chwasty i samosiejki. Zobaczcie te niesamowite ujęcia z lotu ptaka, które ukazują prawdziwą siłę miłości. 

 

Zobacz także, jak Dara Crouch cieszyła się, że zostanie mamą. W dniu porodu była przekonana, że urodzi dziewczynkę. Wskazywały na to przeprowadzone w trakcie ciąży badania. Jednak pewność Dary wynikała też z innego powodu. Mianowicie, w jej rodzinie od 50 lat nie przyszedł na świat żaden chłopiec.

Więcej o: