Rodzice z Lublina zamówili dla córki bilbord na 18 urodziny. Dziewczyna zalała się łzami

Rodzice Oliwii postanowili zrobić córce wyjątkowy prezent. Z okazji 18-nastych urodzin wykupili w Lublinie, tuż obok szkoły, bilbord z życzeniami.

Oliwia Koper z Lublina kończy 18 lat. Jej rodzice chcieli uczcić ten dzień w wyjątkowy sposób. Trzeba przyznać, że im się udało. W środę obok Gimnazjum nr. 1 pojawił się plakat z napisem: "Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin. Miej determinację, aby realizować marzenia, wybaczać sobie błędy, szukać i przyjmować miłość - Rodzice". Drugi bilbord jest obok Al. Racławickich. Jak informuje Dziennik Wschodni będzie ich więcej.

Oliwia nie kryła wzruszenia. W rozmowie z Dziennikiem Wschodnim powiedziała:

Dowiedziałam się od znajomych. W pewnym momencie zaczęłam dostawać od nich mnóstwo zdjęć. Pisali, że widzą mnie na billboardzie. Na początku przyszło mi do głowy: co pomyślą ludzie? Potem zobaczyłam billboard, kiedy jechałam autobusem. Łzy stanęły mi w oczach. To była niesamowita niespodzianka. 


Nastolatka natychmiast zadzwoniła do taty i dziękowała za prezent. Jak się okazuje, rodzice dziewczyny mają firmę reklamową i to nie pierwszy raz, gdy robią taki prezent dla rodziny. Tata Oliwii wyjaśnia, że wspólnie z żoną bardzo kochają swoją córkę i chcieli zrobić jej prezent, który na długo pozostanie w jej pamięci. Plakaty będą wisiały do końca czerwca.