Która osoba z obrazka jest najgłupsza? Wybierz jedną, a dowiesz się prawdy o sobie [psychotest]

Ta niewinna psychozabawa może powiedzieć nam coś ważnego. Wystarczy, że wybierzecie jedną z postaci i dowiecie się, co dokładnie mówi o was ta decyzja.

Popatrzcie na obrazek poniżej. Nie zastanawiajcie się długo i po prostu wybierzcie osobę, która wydaje się wam w tej sytuacji najgłupsza. Poniżej znajdują się opisy każdej z nich. Dowiecie się, co dokładnie o waszej osobowości mówi podjęta decyzja.

Test psychologicznyTest psychologiczny Fot. Marta Kondrusik

Postać nr. 1 

Jeśli twój wybór padł na tę postać, może to oznaczać, że odczuwasz brak kontroli. Wydaje ci się, że nie masz wpływu na otaczających cię ludzi, dlatego też czekasz, aż sprawy same się rozwiążą. Skoro nie masz żadnej sprawczości, to nie widzisz powodu, by angażować się w rozwiązywanie problemów. 

Jesteś spokojną cichą i wycofaną osobą. Spory i kłótnie są dla ciebie męczące i bardzo cię martwią, dlatego ich unikasz. Jesteś jednak wspaniałym i godnym zaufania przyjacielem. Masz po prostu dobre serce. 

Postać nr. 2

Jesteś impulsywny i szybko podejmujesz decyzje. Nie poświęcasz zbyt wiele czasu na ich analizowanie. Często słyszysz, że jesteś w "gorącej wodzie kąpany". 

Nie zagłębiasz się w sedno problemu i raczej nie masz skłonności do refleksji na temat siebie, swoich wad i zalet. Twój upór sprawia, że decyzje, które podejmujesz są dla ciebie często szkodliwe. Musisz trochę zwolnić. 

Postać nr. 3

Jesteś urodzonym strategiem. Działasz dość szybko, czasem podejmujesz decyzje bez refleksji. Robisz to wszystko, aby osiągnąć postawiony sobie cel. Czasami znajomi mówią, że do celu idziesz po trupach. 

Jednak w twoim postępowaniu zawsze jest jakiś plan i przemyślana strategia. Musisz jednak częściej zwracać uwagę na ludzi, z którymi przebywasz. 

Postać nr. 4

Bunt wieku dojrzewania wciąż w tobie tkwi. Potrafisz walczyć o swoje, buntować się przeciwko innym. Lubisz być w kontrze do ludzi, bo to daje ci poczucie, że panujesz nad sytuacją i jesteś niezależny. 

Niestety czasami nie masz racji i nawet ty tak uważasz. Jednak nie chcesz pozwolić, by ludzie o tym wiedzieli. Dlatego za wszelką cenę, mimo braku logiki, walczysz z systemem.  

Więcej o: