Spojrzała na minę lekarza i wiedziała: to nie jest zwykła ciąża. W brzuchu było więcej niż dziecko

Oksana i jej mąż planowali kolejne dziecko. Jednak los obdarował ich zdecydowanie większym szczęściem, niż mogli się spodziewać.

Małżeństwo miało już 3-letnią córkę i planowali kolejne, już ostatnie, dziecko. Gdy test ciążowy pokazał w końcu wyczekiwane 2 kreski, para bardzo się cieszyła. Jednak wszystko zmieniło się, po wykonaniu badania usg.

Już w trakcie wizyty, przyszli rodzice zorientowali się, że coś nie gra. Mina lekarza zdawała się mówić, że dzieje się coś nietypowego. I rzeczywiście, los ich bardzo zaskoczył, a lekarz nie mógł uwierzyć własnym oczom. 

Na monitorze nie było widać jednego płodu, ale... pięć! - Nikt w naszej rodzinie nie miał bliźniaków. Nie spodziewałam się, że coś takiego może nas spotkać - mówiła Oksana. Ciąża przebiegała prawidłowo. Na świat przyszło, przez cesarskie cięcie, 3 chłopców i dwie dziewczynki: Aleksandra, Daria, David, Vladislav i Denis. 

Rodzice są bardzo szczęśliwi i podkreślają, że spotkało ich wiele dobrego. Prowadzą także swój profil na Facebooku o nazwie Odessa Five, na którym opowiadają o swoim nietypowym życiu z 6 dzieci. My życzymy im dużo cierpliwości i przespanych nocy.

To nagranie z wypadku pokazuje, dlaczego powinniśmy wozić dziecko w foteliku

Więcej o: