Spektakularna wpadka w "Kole fortuny". Pani Justyna po swojej odpowiedzi nie mogła przestać się śmiać

Pani Justyna poległa na pytaniu za 500 zł. Choć wpadka była spektakularna, uczestniczce na szczęście nie brakowało dobrego humoru i dystansu do siebie.

"Koło fortuny" po latach wróciło na antenę Telewizji Polskiej. Uczestniczka jednego z pierwszych odcinków odświeżonego programu zaliczyła spektakularną wpadkę. 

Pytanie brzmiało: W jaki mieście znajduje się Koloseum? W odpowiedź chyba nie wierzyła nawet udzielająca jej młoda kobieta.

 

- W Licheniu? - odpowiedziała uczestniczka i zaczęła się śmiać. - Troszkę dalej, proszę państwa. Konkretnie w Rzymie - skomentował prowadzący program Rafał Brzozowski.

Przypomnijmy - Koloseum to rzymski amfiteatr, wybudowany na początku naszej ery. Odbywały się w nim m.in. walki gladiatorów i igrzyska. Dziesięć lat temu został uznany jednym z Siedmiu Nowych Cudów Świata.

Z kolei w Licheniu znajduje się Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej Królowej Polski. Kluczowy z punktu widzenia religijnego jest tu cudowny obraz Matki Boskiej Licheńskiej, ufundowany przez jednego ze świadków objawień maryjnych. Słynna licheńska bazylika została otwarta w 2004 roku.

Wojciech Pijanowski wspomina "Koło fortuny": "Z początku koło leżało na feldze od małego fiata"