Pielęgniarki bawiły się noworodkami. Zrobiły zdjęcia i wideo. Szybko je wytropili

Do skandalicznych wydarzeń doszło w szpitalu marynarki wojennej w Jacksonville na Florydzie. Pielęgniarki pracujące w tej placówce, opublikowały w Internecie szokujące materiały wideo i zdjęcia, na których dosłownie bawią się nowo narodzonymi dziećmi.

Zamiast wykonywać swoje obowiązki, kobiety żartowały sobie z niemowląt. Jedna z nich, co widać na nagraniu, podniosła maleńkie dziecko i poruszała nim w rytm muzyki. Na opublikowanych przez kobiety zdjęciach, widać niemowlaka i środkowy palec pielęgniarki. Na dole dołączono podpis: "Oto, co czuję wobec tych szatanów". 

Sytuację szybko skomentował szpital w Jacksonville. W swoim oświadczeniu kierownictwo placówki podkreśla, że zachowanie pielęgniarek było skandaliczne, niedopuszczalne i niewiarygodnie nieprofesjonalne.

- Ustaliliśmy tożsamość osób, które są odpowiedzialne za tę sytuację. Pielęgniarki nie będą pracować już z pacjentami. Teraz zajmie się nimi sąd wojskowy - informuje szpital. I dodaje, że o zajściu poinformował również rodziców niemowląt. Kobiety, za swoje zachowanie, odpowiedzą teraz przed sądem wojskowym.