Ojciec wymachuje 4-miesięczną córką i wszystko nagrywa. "Jej kości trzaskają"

W sieci pojawiło wideo, na którym ojciec podrzuca maleńkim dzieckiem. Nagranie wygląda przerażająco i mimo tłumaczeń mężczyzny, wiele osób nie jest w stanie zrozumieć jego zachowania.

Na nagraniu widzimy ojca z dzieckiem. Dziewczynka ma 4-miesiące i jest naprawdę maleńka. Nagle mężczyzna zaczyna nią bujać, podrzucać i kołysać. Robi to, trzymając niemowlę za rączkę lub nóżkę. Ten widok jest naprawdę przerażający. 

Sytuacja miała miejsce w lesie na Ukrainie. Obok ojca bawiącego się z niemowlakiem, siedzi jego starszy syn. Chłopiec jedynie obserwuje sytuację, wydaje się, że nie jest zaskoczony tym, co robi jego tata.

Jak informuje parenting.pl, ojciec mówił: "Jej kości trzaskają. Mała czuje się świetnie. Astronauci wykonują podobne ćwiczenia podczas treningów". I dodał, że chciał udowodnić, że córka jest "częścią natury". 

 

Ludzie komentujący nagranie nie mają wątpliwości, że mężczyzna mógł w ten sposób skrzywdzić dziewczynkę. Pojawiają się hasła "znęcanie się nad dziećmi", "oprawca", "barbarzyńca".

To nagranie z wypadku pokazuje, dlaczego powinniśmy wozić dziecko w foteliku