Była w 38. tygodniu ciąży, dziecko dziwnie się ruszało. Zapobiegła tragedii przez przypadek

Jeśli martwisz się o to, co dzieje się z twoim ciałem, możesz przeczytać na ten temat wszystkie dostępne artykuły w internecie. Ale tak naprawdę nikt nie wie lepiej od ciebie, jak się czujesz.

Dlatego najlepiej jest po prostu wsłuchiwać się w swoje ciało i nie ociągać się z wizytą u lekarza. Ta historia jest na to najlepszym dowodem.

Kiedy w 38. tygodniu ciąży Ayla Heller zauważyła, że jej córeczka ani razu tego dnia jej nie kopnęła, czuła, że coś jest nie tak. Mówiła sobie, że jej maleństwo po prostu tego dnia jest mniej aktywne.

Wieczorem zadzwoniła w tej sprawie do swojej matki, która kazała jej natychmiast jechać do lekarza. Całe szczęście, ponieważ okazało się, że Ayla ma przedwcześnie starzejące się i zwapnione łożysko. Przez to malutka Maddy nie otrzymywała tyle tlenu i substancji odżywczych, ile powinna. 

Dzięki szybkiej reakcji wszystko szczęśliwie się skończyło i obie panie mogły już wrócić do domu. Ayla ostrzega teraz inne mamy: "wsłuchujcie się w swoje ciało i nie bójcie się być przesadnie ostrożne".