Dziecko zaczepia pitbulla. Pies cierpliwie znosi zabawy, do momentu, gdy dostaje całusa

Do sieci trafiło nagranie, na którym dziecko zaczepia odpoczywającego na kanapie pitbulla. Pies znosił zaczepki malucha, do momentu, aż został pocałowany.

Jedni uważają, że duże psy nie powinny znajdować się w pobliżu małych dzieci. Inni z kolei nie wyobrażają sobie rozdzielnia domowego pupila z nowonarodzonym członkiem rodziny. Tak jest też w przypadku filmu, który trafił do internetu.

Na nagraniu widać leżącego na kanapie pitbulla, który najprawdopodobniej próbował sobie uciąć drzemkę. W odpoczynku skutecznie przeszkadzało mu krążące wokół niego dziecko. Widać, że bobas miał frajdę, zaczepiając psa. W 11. sekundzie widzowie wstrzymali oddech – dziecko pochyliło się i dało psu całusa. Reakcja psa? Spokojnie, pitbull zareagował rozczulająco.

 

Ogromną popularnością cieszy się także wideo, na którym wystąpiła 4-latka i 6 pitbulli. Wytresowane psy słuchają swojej małej właścicielki, która je karmi. Na filmie widać, jak doskonale wytresowała psa. Akcja rozpoczyna się, gdy pada komenda: "jeść". Zobaczcie, co się wydarzyło później.

Więcej o: