Nocne nagranie z tej szkoły przeraża. Widać na nim duchy? Nie da się tego obejrzeć do końca

Przerażające nagranie zobaczyli pracownicy jednej ze szkół. Monitoring zarejestrował dziwne zachowania, które mogą wskazywać na obecność sił nadprzyrodzonych.

Nietypowe zdarzenie miało miejsce w szkole średniej w Cork w Irlandii. To najstarsza w tej części kraju placówka edukacyjna, która powstała w 1828 roku. Uczniowie od pewnego czasu uskarżali się na różne niewytłumaczalne sytuacje. Mówiło się o dziwnych odgłosach, otwierających się szafkach.

W końcu dziwną aktywność zarejestrowały kamery monitoringu. Nagranie zostało wykonane w nocy 1 października, około 3. nad ranem. Widzimy na nim szkolny korytarz. W budynku nikogo nie ma. 

W pewnym momencie dochodzi do sytuacji, które powodują gęsią skórkę, a wideo ogląda się z otwartą buzią. Nagle drzwi się otwierają i zamykają, światło zaczyna migać, jedna z szafek kiwa się, a na koniec... to trzeba zobaczyć!

 

Dyrektor szkoły zabrał głos w momencie, gdy pojawiły się komentarze posądzające placówkę o sfabrykowanie nagrań. Aaron Wolfe powiedział, że nie tylko uczniów dotykają te dziwne zdarzenia. Czasami na korytarzu można poczuć dziwny i nieprzyjemny chłód. Pedagog mówił także o niepokojących i niewyjaśnionych dźwiękach z łazienki, które słyszał jeden z uczniów. Podobno przypominały one płacz. Na Facebooku ludzie piszą, że w szkole w nocy światła często gasną i zapalają się, zupełnie bez powodu.

W rozmowie z Unilad.co.uk, Wolfe mówi także, że stróż nocny pracujący w szkole od 30 lat, już niejednokrotnie spotkał się z podobnymi sytuacjami, które można określić jedynie jako paranormalne. I dodaje, że niektórzy uczniowie boją się wrócić na lekcje.

A pozostając w temacie duchów, przypominamy, że już powoli zbliża się Halloween. Macie stroje dla swoich dzieci? Jeśli nie, przygotowaliśmy dla was kilka strasznych propozycji. 

Więcej o: