Niedosłyszące niemowlę po raz pierwszy słyszy głos mamy. Tego filmu nie da się opisać słowami

Jakie to uczucie móc usłyszeć wreszcie głos mamy? Patrząc na reakcję tego niemowlaka, musi być bardzo wzruszające.

Do sieci trafiło nagranie, które z pewnością dziecko ze zdjęcia będzie mogło za kilka lat oglądać z ogromnym wzruszeniem i sentymentem. Ten główny bohater wideo od urodzenia jest niedosłyszący.

Na szczęście dzięki lekarzom nie będzie skazany na "ciszę" do końca życia -z ałożono mu aparat słuchowy. Poniższy film uwiecznił moment, który dla zdrowych dzieci jest czymś bardzo naturalnym. A mianowicie widać na nim reakcję malca na głos swojej mamy. Słyszy ją po raz pierwszy w swoim życiu. I choć jest jeszcze niemowlęciem, jego mimika twarzy mówi sama za siebie - targają nim bardzo duże emocje: od wzruszenia, po radość. Zobaczcie sami.

 

Zupełnie inaczej na głos matki zareagowało to ziecko. Na początku filmu widać, że jest zdziwione, może nawet przestraszone, ale po chwili oswaja się z napływającymi dźwiękami i zaczyna się uśmiechać. Zobaczcie sami film, który podbił serca tysięcy widzów.

Słodkie prawda? Tak jak te ubranka dziecięce, idealne dla waszych maluchów na chłodniejsze wieczory. Kliknij w poniższe obrazki i sprawdź cenę.

Więcej o: