Otworzyła drzwi i zobaczyła tatę z niespodzianką. 2 mln osób obejrzało jej reakcję

Film z tą uroczą dziewczynką w roli głównej wyświetliło już 2 mln użytkowników.

Dzieci są niezwykle szczere w tym co mówią i w tym co robią. Dorośli powinni uczyć się też od dzieciaków, jak naprawdę się cieszyć. Najlepszym przykładem na to jest historia tej uroczej dziewczynki.

J. Tidwell przez trzy miesią słuchał jak jego córeczka prosi o psiaka. Początkowo nie chciał zgodzić się na prośbę córki, ale później przemyślał wszystko. Zwierzę to kolejny członek rodziny, ogromna odpowiedzialność. Dbając o pupila córka będzie musiała nauczyć się właśnie odpowiedzialności. Jednak to też duża praca dla rodzica, który musi wyjaśnić córce, że posiadanie psa to nie tylko przyjemności ale też obowiązki. Że zwierzę czuje i nie jest maskotka, którą można rzucić w kąt kiedy się znudzi. 

Tidwell wiedząc to wszytko wybrał się do schroniska i sam wybrał psa dla córki. Mężczyzna twierdził, że widząc tego konkretnego, był przekonany, że to ten jedyny, ten, który będzie idealnym przyjacielem jego córki.

Zobaczcie ten wzruszający moment, kiedy dziewczynka dostaje psa. Aż trudno powstrzymać łzy, widać, że własnie spełniło się jej największe marzenie. 

Zbliżają się chłodniejsze dni. Mamy dla was kilka propozycji dziecięcych ubrań - modnych, ale przede wszystkim ciepłych.

Więcej o: