Ludzie są przekonani, że Melania Trump ma sobowtóra. Na dowód pokazują ten film

Kto towarzyszy Donaldowi Trumpowi podczas oficjalnych wystąpień? Według najnowszej teorii spiskowej u boku prezydenta USA zamiast jego żony stoi obca kobieta.

Coraz więcej ludzi z całego świata jest przekonanych, że Melania Trump od jakiegoś czasu korzysta z usług sobowtóra, który zamiast niej zjawia się na wystąpieniach publicznych z jej mężem. Wszystko zaczęło się od filmu, który w przeciągu tygodnia wyświetlono miliony razy. 

Trzynastego października Andrea Wagner Barton obejrzała i dokładnie przeanalizowała jeden z materiałów CNN, w którym pojawił się prezydent Trump wraz z żoną. Dzień później zamieściła na swoim Facebooku film, który wywołał lawinę komentarzy i spekulacji. Kobieta sugeruje w nim, że u boku prezydenta USA Donalda Trumpa stoi obca kobieta. Do dziś tylko na profilu Andrei został obejrzany już ponad szesnaście milionów razy, a udostępniło go 6009 osób! 

Co miałoby świadczyć o tym, że nie jest to Melania?

Andrea oraz zwolennicy jej teorii zwracają uwagę przede wszystkim na wygląd kobiety towarzyszącej Trumpowi.

Ich podejrzenia wzbudziły takie elementy jak zbyt okrągła głowa, inny kształt nosa i charakterystyczne, duże, ciemne okulary przysłaniające pół twarzy. Potargane, sztywne włosy wyglądały ich zdaniem sztucznie, zupełnie jakby były peruką.  

Zwrócili też uwagę na podejrzane ich zdaniem zachowanie rzekomego sobowtóra. Kobieta nerwowo przytakiwała słowom męża, a jej mimika nie zmieniała się przez całą jego wypowiedź.

Ponadto zwrócono uwagę na to, że Trump bardzo wyraźnie podkreślał w swojej wypowiedzi, że jego małżonka jest z nim tego dnia. Bo niby po co miał mówić, że z nim jest, skoro stała obok? Spekuluje się, że wynika to z nieobecności prawdziwej Melanii. 

Informacja na temat potencjalnego sobowtóra Melanii Trump obiegła media i została przekazana między innymi przez takie poważne serwisy jak BBC News czy The Guardian

Oczywiście szybko obalono teorię spiskową Andrei. Autorka głośnego filmu oparła swoją analizę na bardzo złej jakości nagraniu. Kobieta nagrała ekran telewizora, pogarszając tym samym jakość oryginalnego materiału. Zwrócili na to uwagę autorzy licznych artykułów w sieci, obalając tym samym teorię spiskową.

Przedstawiciele Białego Domu nie zabrali głosu w tej sprawie. 

Donald Trump przywitany z honorami. Ale Agata Duda mogła mu podpaść - spójrzcie tylko na jego minę