Po 22 latach opublikowała pamiątkowe zdjęcie i przeprosiła swoje druhny. Widzicie dlaczego?

Minęło 22 lat od tego ślubu, a o pannie młodej i druhnach mówi cały internet. O co chodzi?

Tammi Kippes Sauer 22 lat po swoim ślubie opublikowała na swoim Facebooku zdjęcie z uroczystości. Przeprosiła też druhny za sukienki. Nie spodziewała się jednak żartobliwej odpowiedzi jednej z nich. Zabawny kolaż obiega teraz świat.

Zgodnie z zachodnimi standardami. druhny, które stoją przy ołtarzu obok panny młodej. mają sukienki, które trudno założyć potem na inną okazję.

Tammi Kippes Sauer uświadomiła sobie to dopiero 22 lata po swoim ślubie. Świętując dwudziestą drugą rocznice ślubu opublikowała na swoim Facebooku zdjęcie z uroczystości. W załączonej do posta fotografii zwróciła się także do swoich przyjaciółek.

Przeprosiła wszystkie druhny, że musiały założyć takie sukienki. Oczywiście wszyscy gratulowali jej z okazji rocznicy i składali życzenia na kolejne lata związku i pisali, że sukienki nie były takie brzydkie. Jedna z pań napisała, że widziała wiele o wiele brzydszych sukienek dla druhen, a te dają radę.

Jednak najlepsza była odpowiedź jednej z przyjaciółek Tammi - Heidi Mann. Kobieta pod grupowym zdjęciem ze ślubu załączyła własny kolaż. Na Szczytowskich udostępnionych przez nią zdjęciach Heidi ubrana jest w tę samą suknię, własnie tę ze ślubu. 

Heidi opatrzyła też swoje zdjęcia zabawnym komentarzem: 

Co masz na myśli mówiąc, "przykro mi z powodu sukienek? Swoją noszę cały czas".

Oczywiście zdjęcie stało się hitem i wywołało wiele śmiechu wśród komentujących. Pokochała je także sama Tammi, która doceniła żart i poczucie humoru przyjaciółki.