Taki poród zdarza się raz na 10 tysięcy. Już na zdjęciu widać, że te bliźniaki łączy coś wyjątkowego

Sarah Thistlethwaite pochodzi z Ohio. Z wykształcenia jest nauczycielką i bardzo kocha dzieci. Od zawsze chciała mieć własne potomstwo, ale długo musiała na nie czekać.

Sarah była już zmęczona i straciła nadzieję na własne dzieci. Jednak po kilkunastu miesiącach prób okazało się, że jest w ciąży i urodziła syna. Radość kobiety była wielka i nie do opisania. Jakiś czas później okazało się, że kobieta jest w następnej ciąży. I to nie byle jakiej.

W jej brzuchu, poza jednym dzieckiem, czaiła się jest niespodziewana niespodzianka. Okazało się, że kobieta jest w ciąży bliźniaczej, która zdarza się niezwykle rzadko, bo raz na 10 tysięcy urodzeń. 

Bliźniaki, które nosiła w swoim brzuchu, były szczególne. Miały wspólne łożysko i worek owodniowy. Niestety, taka ciąża wiąże się również z ryzykiem, co zmusiło Sarah do pozostania w szpitalu na kilka miesięcy. Na 34. tydzień ciąży zaplanowano cesarskie cięcie. 

W trakcie porodu doszło do niezwykłej sytuacji. Zarówno rodzice, jak i lekarze byli w szoku. Bliźniaki, które właśnie wyciągnięto z brzucha mamy, trzymały się za ręce. Prawda, że urocze?

Co ciekawe, wyjątkowe dziewczynki urodziły się w Dzień Matki. Ich mama może czuć się wyjątkowa i zdecydowanie wyróżniona. Dzieci czują się dobrze, są zdrowe i rosną jak na drożdżach. Ich rodzice mówią, że gdy jedna z córek zapłacze, druga za chwilę ją pociesza. 

Też masz małe dzieci? Zobacz ubranka idealne dla waszych maluchów na chłodniejsze wieczory. Kliknij w poniższe obrazki i sprawdź cenę.