Magik pokazuje sztuczkę z kostką rubika. Kiedy kończy, jego kolega wycina mu paskudny numer

Przysłowie mówi, że magik nigdy nie zdradza swoich sekretów. Najwidoczniej ta zasada nie dotyczy kolegów iluzjonistów.

Opanowanie magicznych sztuczek wymaga sporego nakładu pracy i czasu. Iluzjonista musi długo ćwiczyć, by jego widownia zdziwiła się na widok znikającego człowieka lub królika pojawiającego się znienacka w kapeluszu. A im mniej widz widzi i wie na temat takiego numeru - tym lepiej. 

Nie wiemy oczywiście, jak długo ćwiczył ten magik, który chciał pokazać magiczną sztuczkę z kostką rubika, ale jedno jest pewne - jego kolega za nic ma tajemnice sztuki iluzji. Kiedy jeden z nich stara się zadziwić widzów, drugi ze stoickim spokojem krzyżuje jego plany.

Magik pokazuje nam nieułożoną kostke rubika, którą wkłada do czarnego pudełka. Gdy ją wyjmuje, ta ma wszystkie ścianki ułożone w jednakowych kolorach. Gdy ten się cieszy z sukcesu, siedzący z tyłu towarzysz sięga po pudełko...

 

Panowie wpadli na ciekawy pomysł, by wykorzystać potencjał magicznych sztuczek. W końcu tyle osób zajmuje się sztuką iluzji, że trudno pokazać coś naprawdę wyjątkowego. Oni podeszli do sprawy z poczuciem humoru i zrobili serię przewrotnych nagrań, które w zabawny sposób pokazują tajemnice pracy magika. Jak Wam się podobało?

Iluzja optyczna, która sprawi, że nie będziesz mógł od niej oderwać oczu