Pamiętacie Alicję z "Big Brothera"? Od czasu programu zmieniła się o 180 stopni

Alicja Walczak znana z programu "Big Brother" z celebrytki przemieniła się w malarkę i fotografkę.

Pamiętacie pierwszą edycje programu "Big Brother"? Program cieszył się duża popularnością, a w Polsce było to pierwsze tego typu reality show. Od emisji programu minęło 16 lat, a uczestnicy programu przestali pojawiać się na okładkach gazeta. Ich życie również się zmieniło.

Największą przemianę przeszła chyba Agnieszka Walczak, która w programie znana była ze swoich skórzanych strojów i dość agresywnych zachowań. Walczak nie tylko zrezygnowała z czarnych, obcisłych skór na rzecz kolorowych i zwiewnych ciuchów, ale przede wszystkim przeszła przemianę duchową, co jak sama mówi spowodował wypadek samochodowy, który kilka lat temu cudem przeżyła.

Walczak jest dziś artystką - malarką i fotografką, prowadzi też własny biznes. Po programie wystąpiła jeszcze w filmie "Gulczas, a jak myślisz?", a później przestała pojawiać się w świetle reflektorów. Ostatnio było o niej słychać, ponieważ promowała akcję "Różaniec do granic". Była celebrytka nie boi głośno mówić się o swojej wierze i kontakcie z Jezusem. 

Mimo że od programu minęło 16 lat, Alicja Walczak nadal cieszy się urodą i jest piękna i zadaną kobieta.

Klika miesięcy temu umieściła na swoim Facebooku zdjęcie z Klaudiuszem i Gulczasem, uczestnikami programu, z którymi spotkała się po latach.

Więcej o: