Puścił z okna samochodu hit lat 90. ''Boom, boom, boom, boom''. Cała ulica zareagowała kapitalnie

Zazwyczaj przechodniom przeszkadza głośna muzyka z okien auta. Nie tym razem. Wszystko dlatego, że Brytyjczycy ciągle kochają tę piosenkę.

Piosenka o wiele mówiącym tytule ''Boom, boom, boom, boom'' zespołu Vengaboys swojego czasu była wielkim przebojem w Wielkiej Brytanii. Zajęła podobno nawet pierwsze miejsce na liście przebojów UK Singles Chart.

Jak się okazuje, mimo upływu prawie 20 lat sentyment do tego śpiewnego hitu jest ciągle żywy wśród młodych Brytyjczyków. Ewidentnym dowodem ciepłych uczuć jest żywiołowa reakcja przechodniów na ulicy jednego z brytyjskich miasteczek.

Kierowca puścił bardzo, bardzo głośno rzeczoną piosenkę z okien swojego pojazdu, po czym pasażer sfilmował reakcję przechodniów mijanych po drodze. Zaczyna się niewinnie, od dwóch tańczących panów, ale po chwili auto staje, a w okół niego zaczyna tańczyć cały tłum. To trzeba po prostu zobaczyć:

 

To się dopiero nazywa zabawa! Nic dziwnego, że nagranie zyskało niebywałą popularność na stronie Wykop.pl. Rzadko widzi się takie rzeczy. 

Piosenka została wydana latem 2017 roku jeszcze raz jako singiel. To niewątpliwie odgrzało stare sentymenty wielu słuchaczy. 

Ten popularny przebój holenderskiego zespołu pojawił się w 1999 roku na płycie '' The Party Album'', co oznacza mniej więcej ''Imprezowy album''. Niewątpliwie od tego czasu odsłuchany i odtańczony został na niejednej zabawie. Co ciekawe, lista utworów na tej płycie składa się z różnych remiksów rzeczonej piosenki i wygląda tak:

„Boom Boom Boom Boom (Airplay)” (3:24)
„Boom Boom Boom Boom (Brooklyn Bounce Boombastic RMX)” (6:57)
„Boom Boom Boom Boom (Mark van Dale with Enrico RMX)” (6:34)
„Boom Boom Boom Boom (XXL Version)” (5:23)
„Boom Boom Boom Boom (Equator RMX)” (6:20)
„Boom Boom Boom Boom (Pronti & Kalmani RMX)” (6:50)
„Boom Boom Boom Boom (Beat Me Up Scotty RMX)” (7:38)

Jak widać, dobrego nigdy za wiele. 

Tańczący Pikachu uległ awarii. Wywołało to całą sekwencję dziwnych zdarzeń