On ma 22 lata, ona 80 i wzięli ślub. Młody nie zrobił tego z miłości. Ani dla pieniędzy

Miłość nie patrzy na wiek? W przypadku tego 22-latka powodem do zawarcia związku małżeńskiego było uczucie, ale na pewno nie chodzi o zakochanie.

O "niezwykłej" historii tej pary z Ukrainy informuje rmf24.pl. 25 października 22-latek dostał wezwanie do wojska. Jednak nie przyodział munduru i raczej nie założy go w najbliższym czasie. Powód? 31 października wziął ślub. I nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że jego wybranką została starsza o 58 lat kobieta.

Tego samego dnia ojciec młodego stawił się zamiast niego na komisję wojskową. - Syn nie pójdzie do wojska, bo jest żonaty, a jego żona ma pierwszą grupę inwalidzką - oświadczył mundurowym według rmf24.pl.

Teraz sąd zbada ich związek

Choć małżeństwo zawarto zgodnie z prawem, to jednak wojsko ma prawo podważyć je w sądzie. Na Ukrainie często mężczyźni przed 27. rokiem życia próbują wymigać się od wojska. Kombinują, jak mogą, by uniknąć poboru.

Jeśli sąd wykaże, że 22-latek ożenił się ze staruszką bez intencji założenia rodziny, może je unieważnić. W tym czasie pan młody powinien dbać o żonę, najlepiej jak umie. Przynajmniej do swoich 27. urodzin.

Masz w najbliższym czasie wesele? Zobacz najmodniejsze tego sezonu sukienki i garnitury.

Więcej o: