Pamiętacie Alinkę z 'Miodowych lat'? Córka aktorki jest już dorosłą kobietą. Fani: Cała mama

Agnieszka Pilaszewska, znana z roli w serialu "Miodowe lata" opublikowała ostatnio zdjęcia z dorosłą już córką. Fani dostrzegają duże podobieństwo między paniami.

Agnieszka Pilaszewska, choć na swoim koncie ma całkiem sporo ról, w sercach Polaków pozostanie zapamiętana jako Alinka, żona Karola Krawczyka w serialu "Miodowe lata".

Po latach aktorka odeszła z serialu, a jej postać została zastąpiona przez Katarzynę Żak, żonę aktora Cezarego Żaka, który wcielił się w postać wspomnianego już Karola Krawczyka. Większość widzów serialu nie była zadowolona z tej zmiany i choć emisja tej komedii zakończyła się w 2004 roku, wiele osób nadal wspomina "pierwszą Alinkę" i uważa, że Pilaszewska lepiej sprawdziła się w tej roli. 

 

Teraz aktorka chwali się w mediach społecznościowych zdjęciami ze swoją piękną, już 23-letnią, córką Kornelią. Obie panie wyglądają kwitnąco, a internauci dostrzegają podobieństwo między matką a córką. Padają też głosy, że Kornelia wygląda jak mama sprzed lat. 

Zobaczcie sami. Wy też uważacie, że Kornelia jest podobna do mamy?

 

To naprawdę bardzo piękna młoda kobieta:

 

Też macie problem ze wstawaniem rano? A może szukacie już prezentu na święta? Polecamy te budziki. Kliknij w obrazek i sprawdź cenę.