Ta dziewczyna jest zupełnie naga. Właśnie wchodzi do centrum handlowego

Jen Seidel i jej córka wpadły na dość szalony pomysł. Z pomocą cierpliwej modelki wcieliły go w życie.

Co wy byście zrobili, gdybyście spotkali w miejscu publicznym nagą dziewczynę? Postanowiła to sprawdzić Jen, która specjalizuje się w malowaniu ludzkiego ciała. Ona i jej córka spędziły trzy godziny na pokrywaniu ciała modelki farbami tak, by wyglądała z daleka na w pełni ubraną osobę. Poszło im to doskonale.

Potem na dokładkę wszystkie trzy pojechały z kamerą do centrum handlowego i zaczęły po nim krążyć. Były bardzo ciekawe, jak zareagują na nagą dziewczynę ludzie. Panie wchodziły do sklepów, zadawały pytania jak normalne klientki i czekały na to, co zrobią ludzie, gdy przyjrzą się odważnej modelce lepiej. A ich reakcje są faktycznie bardzo interesujące. Zobaczcie sami:

 

Jedni nie wiedzieli jak zareagować, więc uciekali najdalej jak mogli. Inni z kolei starali się nie zwracać na to żadnej uwagi. Jeszcze kolejni byli zachwyceni projektem i pełni wrażenia dla umiejętności artystek, które dokonały tego dzieła.

Ten film jest częścią całej serii, która pojawia się na jutubowym kanale Jen The Body Painter, gdzie można zobaczyć więcej takich eksperymentów.

Więcej o: