Z這ta korona i suknia zdobiona banknotami euro. Takiego przepychu na weselu jeszcze nie widzieli鄉y

To czterodniowe wesele pe軟e by這 przepychu. Go軼i zaskoczy造 nie tylko z這te kreacje pa雟twa m這dych, ale i pozosta貫 dodatki.

奸ub i wesele to uroczystości, które państwo młodzi planują długo i są w tym bardzo skrupulatni. Większość nowożeńców chce spełnić tego dnia swoje marzenia, wszak prawie każda mała dziewczynka wyobraża sobie, jak będzie wyglądał ten magiczny dzień. 

Dla panny młodej jedną z ważniejszych rzeczy jest sukienka. W dniu ślubu chce wyglądać pięknie. Wybór sukienkę jest ogromny, od delikatnych koronkowych, po strojne, balowe. Jednak tak strojnej sukienki jak tej ze ślubu jednej z rumuńskich par, nie widzieliśmy nigdy. Kreacja jest zdobiona złotem i kosztowała 3500 euro czyli około 14700 zł. Panna młoda na tym nie poprzestała. 

Złota sukniaZłota suknia Fot. Alex/Youtube

Na jej głowie pojawiła się zamiast welonu złota korona. Oprócz tego nie zapomniała o drogich butach i bi簑terii.

Złota koronaZłota korona Fot. Alex/Youtube

W trakcie tego czterodniowego wesela, panna młoda wielokrotnie zmieniała kreacje. W pewnym momencie pojawił się w sukience zdobionej banknotami euro!

Sukienka z banknotami euroSukienka z banknotami euro Fot. Alex/Youtube

Przepych i bogactwo były też widoczne w stroju pana młodego - białym garniturze z elementami złota. Jakby tego było mało para pojechała do świątyni w białej limuzynie. Na weselu nie zabrakło piętrowego tortu. O weselu tej pary - 19-letniej Ewy i 20-letniego Łukasza było głośno na całym świecie. Zobaczcie fragmenty z ich ślubu i wesela.