Zobaczyła u obcej kobiety zdjęcie z widokiem ze swojej sypialni. Ale to dopiero początek katastrofy

Pewnych rzeczy nie chce się zobaczyć nigdy w życiu. Na przykład widoku z własnej sypialni na zdjęciach na Instagramie obcej kobiety.

Julia Agranowicz szukała na Instagramie zdjęć pod hasłem "światła miasta". Znalazła ich setki, ale jedno z nich wydało się jej szczególnie znajome. Zdjęcie udostępnione przez Wladę Abramowicz wyglądało, jakby było zrobione w sypialni Julii. I szybko okazało się, że tak właśnie było.

 

Młoda dentystyka w tak prosty (i okropny) sposób dowiedziała się, że jest zdradzana przez swojego męża, Nazara.

Okazało się, że Nazar prowadzi podwójne życie, a jego druga dziewczyna zupełnie się z tym nie kryje. Tak samo jak Julia, wrzucała na Instagrama zdjęcia z Nazarem.

 

W pierwszym odruchu Nazar tłumaczył się, że to tylko zdjęcia ze znajomą - dziewczyną jego kolegi. Potem, kiedy mleko się już rozlało a Julia rozstała się z mężem, upierał się, że może i zdradzał Julię z wieloma innymi dziewczynami, ale każdą z nich uprzedzał, że jest żonaty, a prawdziwie kochał tylko ją i pozostawał jej "mentalnie wierny".

Julia dotarła do znacznej części pozostałych dziewcząt, które uświadomiła o podwójnym życiu Nazara. A dzięki rozstaniu z Nazarem ma swoje 5 minut w rosyjskich mediach. O swoich perypetiach opowiedziała w programie telewizyjnym Ren-TV.

Więcej o: