M jak Miłość: Paweł zakocha się w Julii? "Będą pływać nago w jeziorze"

Czy upojne chwile będą początkiem poważnego uczucia?

Ostatnio w życiu Pawła Zduńskiego nie dzieje się najlepiej. Mężczyzna dowiedział się, że jego żona jest w ciąży z kolegą z pracy. Jakby tego było mało, Alicja zażądała rozwodu. Świat Pawła legł w gruzach.

Bohater nie potrafi poradzić sobie z porażką i utratą rodziny, dlatego też udaje się do lasu, gdzie topi smutki w alkoholu. Niespodziewanie zjawi się tam jego sekretarka! Julia wyzna swojemu szefowi, że czuje do niego coś więcej. Na Światseriali.interia.pl czytamy:

Nie rozumiesz, że... się o ciebie martwię, że... mi na tobie zależy? Bardzo! Naprawdę jeszcze na to nie wpadłeś?! - powie Pawłowi.

Następnego dnia śliczna blondynka będzie się nago kąpać w jeziorze, a następnie... pójdzie na całość z Pawłem!

- Jesteś pewna, że tego chcesz?- Tak... Bardzo. Cały czas o tym myślałam... O tobie, Paweł...

Czy seks na łonie natury może być początkiem poważnego uczucia? Czy w ramionach Julii Paweł w końcu odnajdzie szczęście? 

Za oknami zimno. Potrzebujesz nowego swetra? Zobacz co dla Ciebie znaleźliśmy: