Piotr Żyła obronił licencjat. Teraz opowiada o szalonych planach na przyszłość

Piotr Żyła pochwalił się na Instagramie zdobyciem wyższego wykształcenia. Skoczek obronił pracę licencjacką, a teraz informuje, kiedy zostanie profesorem.

Piotr Żyła nie przestaje nas zaskakiwać i rozmieszać. Skoczek opublikował ostatnio zdjęcie, na którym pozuje ze swoją pracą licencjacką. Choć obrona pracy to z pewnością dla niego ogromne wydarzenie, to sportowiec nie przestaje na ten temat żartować.

Pod zdjęciem załączył zabawny opis w swoim stylu. Nie obyło się też błędów ortograficznych, ale te mu wybaczamy i cytujemy jego tekst w oryginale, bez żadnych poprawek:

troche czasu mi to zajeło:-) ale w końcu sie udało:-) Pieter skończył studia licencjackie EWS czyli wedłóg moich obliczeń profesorem zostane w wieku 84lat:-) i co ja puźniej bede robił:-p [pisownia oryginalna - przyp. red.]
 

Gdyby ktoś zastanawiał się na jaki temat pisał Żyła, podpowiadamy, że oczywiście skoków narciarskich. Tytuł pracy brzmi:  "Pewność siebie w sporcie na przykładzie reprezentantów Polski kadry narodowej "A" w skokach narciarskich".

Oczywiście serdecznie gratulujemy panu Piotrowi i życzymy dalszych sukcesów naukowych. Może za kilka lat doczekamy się wpisu o obronie tytułu magistra? \

Zimno w uszy? W tych czapkach na pewno nie zmarzniecie: