Mamy listę rzeczy, których nie wolno ubierać do kościoła. Niektóre kobiety mogą nie być zadowolone

Kościół to miejsce, któremu należy okazać szacunek, także strojem.

Kościół to świątynia, w której należy zachowywać się w określony sposób, ale też należycie wyglądać. Aby nie popełnić faux pas przygotowałyśmy dla Ciebie listę ubrań, których NIE NALEŻY zakładać do kościoła.

1. Krótkie sukienki, spódniczki

Kobiety, zwłaszcza te, o zgrabnej sylwetce, lubią chwalić się swoimi nogami. Dlatego też często decydują się na mini sukienki, czy też spódnice. Idealnie wyglądają w połączeniu z obcasami i kozaczkami. Jednak krótka sukienka będzie wydawała się jeszcze krótsza, kiedy usiądziesz w kościelnej ławce. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem będzie spódnica sięgająca łydki, albo nawet kostki.

Mamy dla Ciebie kilka propozycji. Kliknij w poniższe zdjęcia:

2. Duży dekolt

Latem, kiedy temperatura sięga 30 stopni zakładamy na siebie jak najmniej. To zrozumiałe. Jednak idąc do kościoła unikajmy bluzek/sukienek z dużym dekoltem. W takim miejscu nie wypada pokazywać tej części ciała.

Jeżeli natomiast nie masz możliwości założenia czegoś innego, zawiąż na szyi apaszkę tak, aby zasłaniała odkryte miejsce.


3. Widoczna bielizna

Ten problem spotyka kobiety zwłaszcza latem. Decydują się wtedy na bluzki na ramiączkach, z pod których wyłania się bielizna. Taka sytuacja nie może pod żadnym pozorem wydarzyć się w kościele! Jest to nie tylko nieeleganckie, ale też zwyczajnie nie wypada.

Mamy dla Ciebie eleganckie koszule, dzięki którym unikniesz takiej sytuacji! Kliknij w poniższe zdjęcia i wybierz coś dla siebie :)


4. Obcisłe stroje

Z obcisłych strojów należy raczej rezygnować podczas wizyty w kościele. Polecamy Ci wybrać eleganckie, kobiece, luźne sukienki, w których będzie Ci przede wszystkim wygodnie!