Pamiętacie Milagros ze 'Zbuntowanego anioła"? Wygląda jeszcze lepiej niż 19 lat temu

Zobaczcie, jak 18 lat po emisji serialu prezentuje się Natalia Oreiro, gwiazda serialu "Zbuntowany anioł".

"Zbuntowany anioł" to serial emitowany w latach 1998-1999. Jego główną gwiazdą była aktorka i piosenkarska Natalia Oreiro, która grała pokojówkę Mili.

Polacy szybko pokochali pełen zaskakujących zwrotów akcji serial oraz Natalię Oreiro. Aktorka wiedząc o swojej popularności w Polsce przyjechała do naszego kraju kilkakrotnie. Pierwszy raz w 2000 roku, a później w 2002 i 2013. Wszystko po to, by spotkać się z fanami.

Od czasu emisji serialu minęło już 18 lat. Okazuje się jednak, że dla Natalii Oreiro ten zatrzymał się w miejscu. Artystka jest dziś 40-letnia piękną kobietą i wygląda lepiej niż kiedykolwiek.

Oreiro cieszy się wspaniałą figurą dzięki specjalnym dietom i ćwiczeniom. Jest też mamą, która prowadzi bardzo aktywny tryb życia.

Od czasów "Zbuntowanego anioła" aktorka zagrała w 18 filmach i 10 serialach, ale to właśnie rola Mili przyniosła jej największą sławę. 

 

Oreiro nagrała też cztery płyty. Ostatnia z nich ukazała się w 2016 roku. Praca zawodowa i macierzyństwo jej służą. Prawda, że wygląda zjawiskowo?

 
Więcej o: