Pociąg pędzi, a on skacze tuż przed nim. Dla 'lajków' w sieci

Mężczyzna przeskoczył z peronu na peron w londyńskim metrze. Sekunda dzieliła go od zderzenia z nadjeżdżającym pociągiem.

Niebezpieczną zabawę w metrze urządził sobie pewien mężczyzna z Londynu. Postanowił przeskoczyć z peronu na peron tuż przed nadjeżdżającym pociągiem. Jego czyn był tak samo odważny, jak i głupi.

 

Na stacji Stratford w Londynie doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. Jeden z pasażerów metra postanowił złamać złotą zasadę bezpieczeństwa na dworcach i "zbliżył się do krawędzi peronu".

Zamaskowany mężczyzna przeskoczył z peronu na peron sekundę przed nadjeżdżającym pociągiem. Minimalnie mniejsza precyzja mogła kosztować go życie.

Zachowanie najprawdopodobniej było zaplanowane, ponieważ zdarzenie nagrywała osoba stojąca obok. Film ma 3 sekundy i już ponad 24 tysiące wyświetleń.

Komentujący nagranie nie szczędzą "kaskaderowi" gorzkich słów.

Twoja matka nosiła cię przez 9 miesięcy po to, żebyś skakał przed pociągami dla lajków na insta?

Jak donosi planeta.fm, przedstawiciele Transport for London badają sprawę i podejmą kroki, aby mężczyzna został odpowiednio ukarany. 

To zachowanie było ekstremalnie zuchwałe i na pewno nie będziemy czegoś takiego tolerować. Jego działania nie tylko zagrażają jemu samemu, ale też kierowcy i innym pasażerom – powiedział rzecznik londyńskiego transportu, Steve Burton.
Więcej o: