Napisała na pudełku z pizzą żart, bo klient ją o to poprosił. Zwolnili ją z pracy

Pracownica Pizza Hut otrzymała zamówienie, w którym klient poprosił o napisanie żartu na pudełku. Spełniła prośbę i została zwolniona.

Dwóch chłopców z Virginii zgłodniało i chciało zamówić pizzę. Jednak zapragnęli oni urozmaicić sobie jedzenie posiłku i poprosili pracownicę pizzerii o to, aby napisała im na pudełku żart. Niestety za spełnienie nietypowej prośby kobieta straciła pracę

Wyrzucili ją w pracy, bo zażartowała |Wyrzucili ją w pracy, bo zażartowała | Angry Pirate | Youtube | (kadr)

12 i 15-letni mieszkańcy Stafford zamówili pizzę online. W uwagach dopisali, że proszą o napisanie żartu na pudełku. Pracownica pizzerii spełniła prośbę i wydała pizzę w opakowaniu, które kryło w sobie zabawną lecz niestosowną zagadkę.

Co łączy dostawcę pizzy i ginekologa?Oboje mogą sobie tylko powąchać - mówił napis na pudełku.

Pracownica pizzerii odczytując zamówienie online nie była świadomy wieku swoich klientów. Niestety treść żartu dotarła do mamy chłopców. Oburzona kobieta zadzwoniła do Pizza Hut ze skargą. Jak donosi dailymail.co.uk, pracownica oddzwoniła do niej ze szczerymi przeprosinami, jednak i tak została zwolniona ze stanowiska. 

Matka chłopców opublikowała pudełko z żartem na jednym z portali społecznościowych. Nie obyło się bez komentarzy, jeden z nich ostro krytykował postawę kobiety.

Mam nadzieję, że przestaniesz być okrutna i zadzwonisz tam i powiesz, że nie gniewasz się za ten żart. Kilka dni przed świętami sprawiłaś, że ktoś stracił pracę - pisze jeden z komentujących
 
Więcej o: