Zaskakują specyficznym wokalem i urodą. Siostry Godlewskie podbijają polski internet

Duet sióstr z Malborka podbija internet. Ich talent budzi równie wiele kontrowersji, co uroda.

Siostry Godlewskie w zaledwie kilka dni stały się hitem internetu. Modelki z Malborka wrzucają z coraz większą częstotliwością amatorskie nagrania swoich wokalnych popisów do sieci. Widzowie i media oszaleli na ich punkcie.

 

Nagranie na którym Małgorzata Godlewska wykonuje cover Celine Dion - "My Heart Will Go On" w 3 dni uzyskało prawie 100 tysięcy wyświetleń. Film skomentowało niecałe 10 tysięcy osób, a ponad tysiąc podzieliło się nim ze znajomymi.

W następnych dniach okazało się, że dziewczyna ma podobnie uzdolnioną siostrę. O filmie w którym Gosia i Monika Esmeralda (jej prawdziwe nazwisko to Magdalena Godlewska) śpiewają piosenkę świąteczną dla swoich widzów zaczęły masowo pisać media. Siostry pojawiły się w życiu publicznym niedawno, ale o kontrowersyjnym duecie mówi już cała Polska

Druga siostra - Magdalena, ma już spore doświadczenie w pracy przed kamerami. Dziewczyna uczestniczyła w programie "Damy i wieśniaczki" oraz reality show "Ex na plaży".

 

Widzowie żywo komentują nie tylko umiejętności wokalne sióstr, ale przede wszystkim ich wygląd. Zarzucają im głównie przesadnie częste korzystanie z usług chirurgów plastycznych. Jednak amatorów nie do końca naturalnej urody także nie brakuje.

Jedno jest pewne, dziewczyny doskonale wstrzeliły się w gusta użytkowników internetu. Niezależnie od powodów, dla których ich filmy cieszą się tak dużą popularnością - liczba odsłon nagrań rośnie.

Jak zasugerował widz pod jednym z popisów sióstr Godlewskich, być może już wkrótce zaczną one występować w roli ekspertek w telewizjach śniadaniowych, a nawet dostaną swój autorski program. Trudno stwierdzić czego mógłby dotyczyć. 

Więcej o: