Dostał na święta puste pudełko. Gdy zobaczył, co jest na dnie, popłakał się ze szczęścia

Nastolatek otrzymał od rodziców dziwny podarunek. Puste pudełko wkrótce okazało się najlepszym prezentem w jego życiu.

W 2016 roku rodzina pewnego chłopca przeżyła tragedię. Mama nastolatka nie doniosła bliźniaczej ciąży, co bardzo przeżył chłopak. Nie rozumiał co się stało i nie mógł pogodzić się z poronieniem mamy. Rodzice nie poddali się i nadal starali o kolejne dziecko. Kiedy się udało, postanowili poinformować syna w wyjątkowy sposób.

11-latek otrzymał od rodziców duże kartonowe pudełko, jego waga była zupełnie nieproporcjonalna do rozmiarów. Gdy chłopiec zaczął odpakowywanie, śmiał się, że folia bąbelkowa, to naprawdę świetny prezent na święta, bo myślał, że to jedyna rzecz w pudełku. Mylił się.

Na samym dnie rodzice umieścili zdjęcie USG, z którego jasno wynikało, że mama chłopca znów jest w ciąży. Zostanie starszym bratem było marzeniem chłopca. Gdy zobaczył wiadomość, popłakał się ze szczęścia.

Rodzice umieścili swoją historię na stronie Love What Matters, gdzie opowiedzieli o wzruszającym momencie w ich życiu.

Jego (syna - przyp. red.) reakcja była wzruszająca i o wiele silniejsza, niż się spodziewałam. Nie mogłam nagrywać pod koniec. Musiałam usiąść z nim na podłodze i płakać - wyznała mama.

Między rodzeństwem będzie ponad 11 lat różnicy, mimo to dumna z syna mama nie ma wątpliwości co do tego, że będzie on cudownym starszym bratem.

Więcej o: