Wrzucali podpalone butelki do głębokiego szybu. Gdy strącili 5 jednocześnie, efekt przerósł ich oczekiwania

Mężczyźni wrzucali podpalone butelki do 70-metrowego szybu i czekali na wybuchy. Z każdą próbą ogień był coraz większy.

Niebezpieczną zabawę z ogniem urządziła sobie grupa dorosłych mężczyzn. Postanowili wrzucić podpalone butelki z benzyną do głębokiego szybu i obserwować wybuchy.

 

Bohaterowie filmu po raz kolejny opublikowali na youtubie swoje zabawy z ogniem po tym, gdy poprzednie nagranie zostało usunięte z portalu. Mężczyźni w rękawicach i ochronnych goglach (jeden z nich ma również kask) zebrali się wokół głębokiego na ponad 70 metrów szybu.

Pierwsze próby wrzucenia butelki z benzyną do dziury nie zostały zarejestrowane. Mężczyźni jednak po pierwszej próbie nalewają benzynę do następnych czterech butelek, podpalają i wrzucają je jednocześnie wgłąb szybu. Po kilku sekundach następuje wybuch. 

Mimo przerażającego widoku mężczyźni nie kończą na tym swojej zabawy. Przy kolejnej próbie wrzucają do szybu 5 butelek, a na koniec robią to samo z jedną, ogromną. Słup ognia strzela na kilka metrów. 

Komentujący zarzucili mężczyznom głupotę i absolutny brak odpowiedzialności. Pojawiły się głosy sugerujące, że w szybie mogły przebywać zwierzęta, a nawet bezdomni. Jednak autor filmu konsekwentnie tłumaczy, że szyb jest umieszczony "w samym środku niczego" i że działania nie były dla nikogo niebezpieczne. Oceńcie sami!

Więcej o: