Rozwiedli się po 20 latach, ale w te święta dał jej magiczny prezent. Teraz wpłacają dla nich pieniądze

Były mąż Lorrie postanowił oświadczyć się żonie po raz kolejny. Od ich rozwodu minęło kilka lat.

Jeff i Lorrie byli małżeństwem przez 20 lat, dorobili się dzieci i wnucząt. Jenak ich związek nie przetrwał kolejnej próby. Dużo się kłócili, nie chcieli znosić kolejnych awantur i postanowili się rozstać. Wiedzieli też, że nawet po rozwodzie nie unikną swojej obecności. 

Minęło jednak trochę czasu i małżonkowie zrozumieli pewne bardzo ważne rzeczy - miłość wszystko zwycięża. Pracowali nad sobą i swoją relacja bardzo wytrwale.

W kolejne święta po rozstaniu, Lorrie dostała wzruszający prezent od byłego męża. Kiedy otwierała pakunek, Jeff klęknął i czekał aż kobieta doczyta napis, który zamieścił w ramce. Ostatnie zdanie brzmiało: "Czy wyjdziesz za mnie?".

Lorrie była w szoku, ale zgodziła się wyjść za Jeffa. Płacząc ze szczęścia, rzuciła się w ramiona byłemu mężowi. Długo pozostali w mocnym uścisku w otoczeniu wzruszonych najbliższych.

Syn Jeffa i Lorrie postanowił podzielić się historią swoich rodziców w internecie. Opublikował wyciskający łzy film, ale nie spodziewał się, jakie będą tego konsekwencje. 

Ludzie zaczęli zgłaszać się z propozycjami, aby opłacić ślub niezwykłej pary. Po kilku takich wiadomościach na stronie gofundme.com, pojawiła się specjalna zakładka, gdzie nadal można finansowo wesprzeć Jeffa i Lorrie.

W opisie kampanii dowiadujemy się, że pierwszy ślub rodziców Jeffrey'a Agana był bardzo skromny. Nie było ich stać na tradycyjne wesele, dlatego zorganizowali je w sklepie z elektroniką. Mimo trudnej sytuacji finansowej wychowali aż ośmioro dzieci. Cała rodzina była zdruzgotana, kiedy postanowili się rozwieść.

Jednak czas rozstania przyniósł Jeffowi i Lorrie wiele korzyści. Mężczyzna poszedł na siłownię i stracił kilka zbędnych kilogramów, zaczął też pisać wiersze oraz spędzał więcej czasu ze swoimi wnukami. Ponadto postanowił wrócić do szkoły po 20 latach bycia kierowcą. Obecnie pracuje w Centrum Medycznym Uniwersytetu Toledo.

Jego była żona i obecna narzeczona znalazła wówczas ukojenie w naturze i zajęła się medytacją. Oprócz tego, dopóki pozwalało jej na to zdrowie, pracowała w domu opieki. 

Jeffrey Agan postanowił wynagrodzić rodzicom ich trud i zorganizować im wymarzone wesele, na które zasłużyli.

Więcej o: