Horoskop na piątek 12 stycznia. Zobacz, co cię spotka!

Sprawdź, co cię dzisiaj czeka.

Baran

Unikaj konfliktów, bo to, co powiesz może być wykorzystane przeciwko tobie. Przychylny znak zodiaku: ryby

Byk

Gwiazdy sprzyjają twojemu świetnemu samopoczuciu i kondycji psychicznej. Już niedługo wypoczniesz i przestaniesz mieć problemy ze snem. Przychylny znak zodiaku: bliźnięta. 

 Bliźnięta

Dzisiejszy dzień sprzyja... zakupom. Wejdź na chwilę do sklepu, a upolujesz coś, o czym od dawna myślałaś i to w dobrej cenie. Przychylny znak zodiaku: lew

Rak

Problemy nie znikną same jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Musisz stawić im czoła. Ale nie martw się, dasz sobie radę i wszystko skończy się dobrze. 

 Lew

Przed tobą wiele wyzwań, ale pamiętaj, że sukces wisi w powietrzu. Szykuje się też dobra zabawa i okazja do wyjścia z przyjaciółmi. Sama spraw sobie małą przyjemność i nie bacz na konsekwencje. 

Panna

To będzie dzień pełen pracy, ale dasz sobie radę. Po pracy zorganizuj sobie zajęcia ruchowe. Wybierz się na basen, siłownię albo idź pobiegać. Przychylny znak zodiaku: koziorożec, unikaj wodnika.  

 Waga

W ostaniom czasie dbałaś o swoich bliskich i martwiłaś się o nich. Teraz poświęć trochę czasu sobie. Odpocznij i zadbaj o siebie i swoje zdrowie

Skorpion

Czeka cię stabilizacja i normalność. Nie musisz się niczym martwić, bo wszystko idzie zgodnie z planem. Przychylny znak zodiaku: wodnik. 

Strzelec

W pracy pokażesz, na co cię stać. Szykuje się też przypływ dodatkowej gotówki. Przychylny znak zodiaku: byk, unikaj wagi. 

Koziorożec

Przestań zadręczać się kolejnymi problemami. Uspokój się i postaraj wypocząć. Dzięki temu nabierzesz nowego spojrzenia na otaczająca rzeczywistość. Dzisiejszy dzień nie nadaje się na podejmowanie życiowych decyzji. 

Wodnik

Będzie cię dziś rozpierała energia, która udzieli się twoim znajomym i bliskim. Narzekałaś ostatnio na samotne popołudnia i wieczory? Już niedługo się to zmieni. 

Ryby

Uważnie wydawaj pieniądze, pozwól sobie na małe przyjemności, ale w granicach rozsądku. Wykorzystaj wolny czas na aktywność fizyczną, twój organizm potrzebuje ruchu. 

Więcej o: