Horoskop na piątek. Co Cię dzisiaj czeka?

Czeka Cię dzień pełen niespodzianek.

Baran

Czeka cię dziś kilka zmian. Musisz szybko je zaakceptować i uporać się z nimi. Przychylny znak zodiaku na dziś: rak. 

Byk

Znajdź czas dla siebie i swoich bliskich. Czeka cię dziś miła niespodzianka. Unikaj lwa.

Bliźnięta

Nie odkładaj dzisiaj żadnych obowiązków na później. Jedziesz miała dużo pracy, ale będziesz zadowolona z jej efektów. Czeka cię zastrzyk gotówki. 

Rak

Będziesz dziś zestresowana, a wtedy łatwo o pomyłkę. Nie przejmuj się, bo pomimo wielu trudności, wszystko dziś ułoży się po twojej myśli. Wieczorem znajdź chwilę dla siebie. 

 
Lew

Natkniesz się dziś przypadkowo na starego znajomego. To obudzi wiele wspomnień i emocji. Wykorzystaj to i poświęć więcej czasu przyjaciołom i rodzinie. To będzie fantastyczny dzień. 

Panna

Dzisiejszy dzień jest idealny, by wszytko posprzątać i posegregować. To też dobry czas na podjęcie ważnej, życiowej decyzji. Piątek 13-go nie będzie dla ciebie pechowy. 

 
Waga

Możesz dziś mijać czarne koty i przechodzić pod drabiną. Nic nie zmieni tego, że będzie to bardzo miły dzień. Czeka cię nawet miła niespodzianka. 

Skorpion

Poświęć dziś więcej czasu swoim bliskim. Ktoś z twojego otoczenia potrzebuje twojej pomocy, choć nie daje bezpośrednio o tym znać. 

Strzelec

Nie szalej dzisiaj z zakupami i innymi wydatkami. Lepiej się wstrzymać, bo to nie jest twój najlepszy dzień do inwestowania. Za to powinnaś znaleźć czas na wyjście ze znajomymi. 

Koziorożec

Będziesz dzisiaj cieszyła się bardzo dobrym humorem, mimo że czeka cię zmiana planów. Przychylny znak zodiaku na dziś: skorpion. 

Wodnik

Czeka cię dziś miła niespodzianka ze strony kogoś ci bliskiego. Znajdź dziś też czas dla siebie. 

Ryby

Dzisiejszy dzień jest idealny na zawarcie nowej znajomości. Wyjdź więc gdzieś, a spotkasz nowego przyjaciela. Nie odkładaj jednak zaplanowanych na dziś obowiązków.

Więcej o: