Płynęli łódką i łowili ryby, nagle zobaczyli nadciągającą w ich stronę motorówkę

Grupa wędkarzy musiała natychmiast uciec ze swojej łódki, ponieważ płynęła w ich stronę rozpędzona motorówka. Gdyby nie wyskoczyli, mogłoby dojść do tragedii.

47-letni Bryan Maess wypłynął ze znajomymi na rzekę Columbia w stanie Oregon, aby powędkować. Ich wycieczkę rejestrowała kamera GoPro umieszczona na łódce. 

W pewnym momencie wędkarze zauważyli nadpływającą motorówkę. Łódź pędziła z ogromną szybkością. Maess i jego przyjaciele próbowali krzyczeć i machać w kierunku zbliżającego się niebezpieczeństwa, niestety pojazd nie zwalniał. 

Uznali, że nie są w stanie uniknąć zderzenia, ponieważ mają za mało czasu by zmienić kurs swojej łódki. W ostatniej chwili trójka pasażerów wyskoczyła za burtę. Chwilę później motorówka staranowała łódkę, gdzie jeszcze przed chwilą znajdowali się wędkarze. 

Jak podaje Mirror, 75-letni kierowca motorówki Marlin Lee Larsen został aresztowany przez policję. Mimo wyraźnego nagrania nie przyznał się do winy, a sprawa jest w toku. Mężczyzna zeznał, że usiadł i dlatego nie zauważył łódki z wędkarzami. Świadkowie w motorówce twierdzą, że w tym czasie zajął się swoim telefonem, co mogło doprowadzić do tragedii. 

 

Na wybiegu poznańskich gibonów pojawiło się tajemnicze pudełko. Reakcja małp była natychmiastowa

Więcej o: