Ludzki Ken wyciął sobie cztery żebra i przyniósł je do studia. A potem powiedział, dlaczego to zrobił

Rodrigo Alves znany jako Ludzki Ken ujawnił w wywiadzie szalony powód, dla którego wyciął sobie cztery żebra. Usunięte kości przywiózł ze sobą do studia... w słoiku.

Brazylijczyk używający pseudonimu Roddy Doll pojawił się w programie "This Morning". Jest pierwszym człowiekiem na świecie, któremu usunięto cztery żebra. Podczas rozmowy przyznał, że chciał pozbyć się sześciu, jednak żaden lekarz się na to nie zgodził. 

Odwiedziłem trzech różnych lekarzy, dwóch w Europie i jednego w Ameryce. Zrobiono mi wiele testów. Wszyscy stwierdzili, że mogę usunąć tylko cztery żebra - żali się Roddy.

Prowadzących program ciekawił powód kolejnej operacji mężczyzny. Jego odpowiedź bardzo ich zaskoczyła. Roddy wyznał, że dzięki pozbyciu się żeber, może łatwiej wyrażać siebie przez modę. Do tej pory marynarki, które kupował, źle na nim leżały. Musiał oddawać je krawcowi do przeróbek. Dzięki operacji każda marynarka w rozmiarze 36 pasuje na Roddy'ego jak ulał.

Jeśli zastanawiacie się, gdzie wylądowały żebra mężczyzny po operacji, w programie udzielono na ten temat odpowiedzi. Prowadzący pokazali publiczności w studiu oraz przed telewizorami kości umieszczone w słoiku, które Roddy przyniósł ze sobą. 

Jak donosi metro.co.uk , mimo niebezpieczeństwa, jakie niosła ze sobą operacja, mężczyzna jest bardzo zadowolony z efektów. Twierdzi, że lubi się wyróżniać oraz kocha to, jak wygląda.

Jeśli nie pokochasz siebie, jak możesz pokochać kogoś innego - stwierdza Roddy.
Więcej o: