Odsłania udo swojego klienta i pokazuje, co tam zrobił. 8 milionów osób doceniło już ten żart

Poczucie humoru jest bardzo ważne. Jak wnioskujemy z tego krótkiego filmu, ten sympatyczny pan ma go pod dostatkiem.

W grudniu 2017 roku pojawiło się w sieci krótkie nagranie. Na filmie widać, jak artysta z Taylor Made Tattoo Studio odsłania tatuaż, który zrobił swojemu klientowi. Powoli ściera pianę z nogę mężczyzny, by po chwili oczom widzów ukazał sie popularny znaczek muki. A wiecie co to znaczy? Dokładnie, właśnie oberwaliście :D 

Żart jest wyborny i nic dziwnego, że film wyświetlono już 8 milionów razy.

Muka - zasady gry 

Muka to zabawa, którą większość z nas pamięta z dzieciństwa. W tej grze nie można dać się zaskoczyć, inaczej będzie bolało. I to dosłownie.

Zasady są tak naprawdę banalne. Uczestnik składa palce u dwoolnej dłoni tak, że kciuk i palec wskazujący tworzyły charakterystyczne kółko. A potem trzeba już tylko znaleźć niczego nie spodziewającą się ''ofiarę''. Trzeba zwrócić jej uwagę tak, by zobaczyła nasze palce ukladające się w charakterystyczną ''mukę''. Gdy ją zobaczy, mamy prrawo sprzedać jej kuksańca w ramię. I nikt nie ma prawa narzekać, bo takie są honporowe zasady gry.

W Polsce ta zabawa nazywa się ''muka''. Słowo jest u nas bardzo dobrze zakoezenione - Mamy na to twarde dowody. Używali go już bohaterowie popularnego serialu młodzieżowego z lat 70. ''Podróż za jeden uśmiech''. Wtedy to słowo uchodziło za mało wulgarne przekleństwo, przekleństwo - dziś raczej kojarzy się z tą grą podwórkową.

Jak widać znana jest także za granicą - w stanach nazywa się ''the circle game'', czyli ''gra w kółeczko''.