Tata wziął swoich trzech synów na ulicę. Zagrali tam tak, że otoczył ich gęsty tłum

Zapis występu grupy The Byrne Brothers podbija internet. Trzech braci wraz z tatą wykonało utwór na środku ulicy w Irlandii.

Osoby, które tego dnia spacerowały po irlandzkiej Street Shop miały sporo szczęścia. Mogły podziwiać na żywo występ zespołu The Byrne Brothers, który stał się hitem 2017 roku. 

Rodzina składa się z 13-latka Luca, 11-latka Finna oraz 8-letniego Dempseya. W występach towarzyszy im także tata Tommy. Muzycy grają na tradycyjnych irlandzkich instrumentach, a za ich stylizacje odpowiada mama chłopców.

Bracia z niezwykłą łatwością przyciągają do siebie na ulicach tłumy widzów, którzy chętnie wrzucają pieniądze do ich rozłożonego po środku futerału na gitarę.

Oprócz grania, rodzina może pochwalić się jeszcze jednym talentem. Chłopcy są mistrzami tradycyjnego tańca irlandzkiego. Wesołe podrygiwanie w takt akompaniamentu taty to nieodłączny element ich występów.

Niesamowita rodzina z Dublina otrzymała zieloną kartę dzięki swoim rzadko spotykanym umiejętnościom i opuściła Irlandię, aby koncertować w Stanach. Kto wie, może niedługo droga kariery zaprowadzi ich do Europy i będziemy mogli pójść na koncert The Byrne Brothers w Polsce?

 
Więcej o: