Dzieciaki dowiedziały się, że pójdą za darmo na wyczekiwany film. Wtedy zaczęło się szaleństwo

Ron Clark Academy zebrała pieniądze, aby uczniowie gimnazjum mogli za darmo pójść do kina. Kiedy dzieci się o tym dowiedziały zaczęły tańczyć, śpiewać i skakać ze szczęścia.

Nowy film ze świata komiksów Marvela "Czarna Pantera" ma być hitem wszech czasów. Dzięki Ron Clark Academy, aż 120 uczniów będzie mogło obejrzeć oczekiwaną produkcję za darmo. Szkoła nagrała reakcję podopiecznych na tę wiadomość.

A to była prawdziwa eksplozja radości. Nikt nie potrafi cieszyć się tak wdzięcznie jak dzieci. Ten entuzjazm jest wręcz zaraźliwy: 

Film zamieszczony na profilu uczelni ma już prawie 8 milionów wyświetleń. Widać na nim, jak bardzo dzieciaki cieszą się z premiery "Czarnej Pantery". Skaczą, tańczą i śpiewają z radości. 

Jak podaje dailymail.co.uk, oglądaniu produkcji będzie towarzyszyła lekcja o kulturze afrykańskiej. Ma ułatwić dzieciom oraz nauczycielom dyskusję na temat ich tożsamości.

Tak wiele osób czarnoskórych w dużych produkcjach nie zdarza się często, dlatego chcemy zabrać dzieci na "Czarną Panterę". To dla nich dobre, kiedy poczują, że mogą utożsamić się z bohaterami - pisze Ron Clark Academy na Facebooku.
Więcej o: