Kolejny raz okradł sklep w Wyśmierzycach. Właściciel tak go załatwił, że wszyscy się z niego śmieją

Mężczyzna krąży po małych sklepach i je okrada. Zabiera drobne rzeczy i wraca po kilku dniach. Jeden z okradzionych właścicieli postanowił się zemścić.

Pewnego złodziejaszka nagrały kamery monitoringu w małym sklepie w Wyśmierzycach. Właściciel nagrania komentuje, że to nie pierwsze "zakupy" mężczyzny w jego sklepie. Oprócz tego podobno zdarzyło mu się kraść także w pobliskich Białobrzegach Radomskich.

 

Okradziony właściciel nie zostawia na złodzieju suchej nitki. Do filmu z monitoringu dodaje napisy, które zachęcają do oglądania i bawią widzów, jednak bez wątpienia nie spodobałyby się uwiecznionemu na filmie mężczyźnie. Nie są na miejscu nawet, jeśli mamy do czynienia z przestępcą. 

Gdy złodziej sięga po kawę z najwyższej półki na ekranie pojawia się napis:

Muszę na palcach, bo niski ze mnie Seba

Chwilę potem, mężczyzna sprawdza czy rzeczy, które schował pod bluzę oznaczają się na jego ubraniach. W tym celu przegląda się w szybie lodówki. To również nie umyka uwadze właściciela.

Spojrzę w swoje odbicie w szybie. Taką twarz może kochać tylko matka. - komentuje.

Niestety pomysłowa narracja odwraca uwagę od tego, co w filmie najistotniejsze. Komentujący skupiają się na złośliwych docinkach, a nagranie miało na celu znalezienie złodzieja. Dlatego jeśli ktokolwiek z Was poznaje mężczyznę z nagrania, prosimy o kontakt z komisariatem w Wyśmierzycach pod numerem 48 615 70 07.

Więcej o: