Dzieci wbiegły wprost pod 7,5 tonową ciężarówkę. Dzielna matka reaguje natychmiast

Kamera samochodowa zarejestrowała przerażający moment, w którym dzieci wybiegają na ulicę wprost pod koła rozpędzonej ciężarówki.

Trójka dzieci stoi na chodniku przy drodze w Norfolk, jest z nimi także ich mama. Nagle podopieczni kobiety bez żadnego ostrzeżenia wybiegają na ulicę. 

Jak podaje Mirror, w tym samym czasie jezdnią jedzie 7,5 tonowa ciężarówka z prędkością 50km/h na godzinę. Kierowca widzi dzieci i próbuje hamować, jednak pojazd jest w pełni załadowany, co znacznie utrudnia sprawę. Na szczęście obecna na miejscu mama, reaguje na nieodpowiedzialne zachowanie swoich podopiecznych natychmiast.

 

Kobieta wybiega przed swoje pociechy, które pod wpływem jej energicznej reakcji wycofują się na chodnik i w ostatniej chwili unikają zderzenia z ciężarówką. Mimo to kierowca zatrzymuje się kilka metrów dalej, wysiada i sprawdza czy rodzinie na pewno nic się nie stało.

Wszyscy byliśmy wstrząśnięci i bliscy omdlenia, ale po kilku minutach wszystko było w porządku i ruszyłem w dalszą drogę - wyznaje kierowca ciężarówki. 

Niech niepokojące wideo będzie przestroga dla wszystkich rodziców i kierowców. Razem możecie uniknąć tragedii. 

Więcej o: