Oświadczyny w Kauflandzie. Przejęty Irek padł na kolana przed Justyną

Irek znany z występu w programie "Must Be the Music" oświadczył się dziewczynie w supermarkecie.

To miał być zwykły dzień dla wszystkich pracowników i klientów jednego ze sklepów sieci Kaufland. Nagle jednak z głośników wydobywa się męski głos, który wyznaje swojej ukochanej miłość.

Chciałbym wyznać mojej kobiecie miłość. Justynko, kocham cię, Irek mówi. Czy można byłoby cię prosić do informacji? - oświadcza trzęsącym się ze zdenerwowania głosem mężczyzna.
 

Ireneusz Szostak, który zaskoczył jurorów 7. edycji programy "Must Be the Music" swoim występem, zadziwił po raz kolejny. Mężczyzna postanowił oświadczyć się swojej dziewczynie w... Kauflandzie. 

Wyznał kobiecie miłość, wręczył jej czerwoną różę i uklęknął i ku zaskoczeniu klientów i obsługi supermarketu wsunął dziewczynie na palec pierścionek zaręczynowy. Justyna nagrodziła Irka czułym pocałunkiem, co zapewne oznaczało, że chętnie zostanie jego żoną.

 

Wydarzenie uwiecznił na krótkim filmie kamerzysta. Uzupełnione o wzruszający podkład muzyczny wideo trafiło na Youtube. Nagranie ma już prawie 90 tysięcy wyświetleń i ponad 200 komentarzy. Większość widzów nie rozumie zachowania mężczyzny i uważa, że oświadczyny w supermarkecie to żenada. 

Dotarłem do końca internetów... oświadczyny w kauflandzie to ślub jak nic musi być w aułchanie tak na bogato - drwi foreverx77.

Jednak znaleźli się też tacy, którzy bronili Szostaka i doceniali jego odważny gest.

Ja wiem, że beka bo to Kaufland, ale patrzę na twarz tego faceta i jaki jest z tego dumny. To, aż serduszko mi nie pozwala się z niego śmiać - pisze ΔLimboΔ.

Cokolwiek na temat niecodziennych oświadczyn sądzą komentujący i tak najważniejszy jest fakt, że wybranka Irka przyjęła pierścionek, a para wyszła ze sklepu szczęśliwa trzymając się za ręce. 

Więcej o: