Nabrał się na najstarszy barowy żart i to dwa razy. Za każdym razem śmieszy tak samo

W jednym z barów w Szkocji mężczyzna dał się nabrać dwa razy na ten sam żart. Jego znajomy wykorzystał w tym celu bardzo stary gadżet.

Tester Płuc przeznaczony dla nurków to wykorzystywany od stuleci przedmiot w Marynarce Wojennej. Nurkowie dmuchali w rurkę, z której składa się dziwne naczynie i sprawdzali w ten sposób wytrzymałość swoich płuc. Szybko jednak gadżet nabrał innego zastosowania i zaczęto go wykorzystywać do robienia dowcipów.

Jedną z osób, która nabrała się na żart (i to dwukrotnie!) był klient szkockiego pubu. Jego kolega dmucha z impetem w naczynie i wprawia tym kołowrotek w ruch. Ciekawski mężczyzna też chce spróbować swoich sił w zabawie. Jednak gdy wpuszcza do rurki powietrze na jego twarzy ląduje pokaźna ilość mąki. 

Co najciekawsze, gdy mężczyzna podchodzi do stolika kolegi z Testerem, widać na jego twarzy ślady białego proszku. Oznacza to, że dał się nabrać na żart już wcześniej. Mimo to reakcja całego pubu udowadnia, że dobry dowcip może rozbawić dwa razy. 

Tester Płuc przeznaczony dla nurków obecnie jest sprawcą dowcipówTester Płuc przeznaczony dla nurków obecnie jest sprawcą dowcipów AlakazamMagicUK | Youtube | (kadr) AlakazamMagicUK | Youtube | (kadr)

Sekret sztuczki tkwi w dwóch otworach w rurce. Jedna znajduje się u spodu, a druga u nasady. Tę drugą należy przy wydmuchu powietrza zatkać językiem, aby nie skończyć z mąką lub talkiem na twarzy. Żart udaje się częściej, niż może się wydawać.

 
Więcej o: