Występ Józka w brytyjskim ''Mam talent'' zrobił furorę w sieci. Cała Polska dała się na to nabrać

Polak zachwycił jurorów w brytyjskim "Mam Talent"? Niestety, to tylko świetny żart.

Mieliście już przyjemność zachwycić się występem Józka z Nowego Grodziska Mazowieckiego, "takiej małej wioski w Polsce"? Swego czasu ten filmik szturmem podbił polski internet. Szkoda, że to żart. 

Jeśli jeszcze tego nie widzieliście, zobaczcie koniecznie!

 

Genialnie głupawy tekst, interesujący wokal, jurorzy zachwyceni niczym przy występie legendarnej Susan Boyle - to musiał być hit. Sądząc po ilości komentarzy, udało się.

Jednak musimy was rozczarować Józek, który wkręcił Anglików, nie istnieje. Wideo zostało stworzone przez popularne KlejNuty, a wokal podłożył CeZik. Trochę szkoda, film jest tak śmieszny, że naprawdę chcielibyśmy, aby był prawdziwy. Tym nie mniej, wypada pogratulować twórcom pomysłu i doskonałego wykonania.

A wykonawca, którego widzicie na filmie nazywał się Jordan O'Keefe i śpiewał tak:

 

Autor tego filmu to CeZik, a właściwie Cezary Nowak. Urodził się w 1985 roku w Gliwicach. To bardzo zdolny muzyk- nie dość, że jest multiinstrumentalistą, to jest jeszcze kompozytorem i aranżerem. Wykwity swojej radosnej twórczości artystycznej publikował na bardzo popularnym swego czasie kanale KlejNuty. Może widziliście tez jego przeróbke piosenki Stinga?
W 2016 roku założył nowy kanał – NutkoSfera, gdzie komponuje muzykę dla dzieci.

Więcej o: