Wyjrzał przez okno i włączył kamerę. Kobieta próbowała zaparkować, a on śmiał się do łez

Kobieta próbowała zaparkować auto między dwoma innymi samochodami. Nie wychodziło jej to tak długo, że stała się ofiarą żartów.

Na jednej z ulic Belfastu w Północnej Irlandii kobieta za kierownicą jednego ze srebrnych aut próbowała zaparkować równolegle między innymi autami. Jej długie zmagania nie umknęły uwadze chłopaków, którzy nakręcili jej manewry z okna.

Nie żałowali sobie przy tym - przytyków, żartów, a nawet seksistowskich komentarzy im nie zabrakło. Śmiali się z kolejnych niepowodzeń kobiety do łez. Po długich minutach walki o znalezienie się na miejscu parkingowym, na ulicy pojawił się mężczyzna, który zdecydował, że pomorze właścicielce srebrnego auta.

Podążając za jego wskazówkami, kobieta wreszcie wjeżdża w odpowiednie miejsce między innymi samochodami. Rozlegają się brawa i triumfalne gwizdy.

Film z niefortunnej próby parkowania ma już 25 milionów wyświetleń. Zdania na temat nagrania są podzielone. Część komentujących twierdzi, że kobieta jest zagrożeniem na drodze, bo ewidentnie nie radzi sobie z pojazdem.

Powinniśmy tutaj się martwić, żeby ta kobieta kogoś nie zabiła, a nie współczuć, że jest prześladowana - twierdzi Fatou Camara.

Z kolei dużo osób broni jej i nie rozumie, co tak bardzo rozbawiło nagrywających.

Zamiast zejść i jej pomóc, to oni kręcą film, żeby ją ośmieszyć. Zero współczucia - pisze oburzona Gloria Ramirez-Contreras.
Więcej o: