Mariola startuje w 'Rolniku'. To jeden z najczęściej oglądanych polskich kabaretów

Film z tym skeczem znalazł się 22 lutego wśród pierwszej 10. najczęściej oglądanych filmów po polsku na serwisie youtube.com.

Kabaret Paranienormalni stworzył scenkę, w których jedna z ich najpopularniejszych postaci, Mariola odgrywana przez bezbłędnego Igora Kwiatkowskiego, decyduje się na udział w znanym i lubianym programie ''Rolnik szuka żony''.

Zaczyna się niewinnie - od rozmowy telefonicznej Marioli z jej koleżanką Gabryśką. Potem robi się już tylko śmieszniej:

 

Choć skecz ma już ponad rok, stacja Polsat wrzuciła go 18 lutego 2018 roku znowu do sieci. I od tej pory ogląda go coraz więcej osób. W chwili, gdy piszemy ten tekst ma już około 300 tysięcy wyświetleń.

Paranienormalni i Mariola

Kabaret Paranienormalni powstał 2004 roku w Jeleniej Górze. Założyli go Igor Kwiatkowski i Robert Motyka. W ciągu lat panowie wypracowali sobie rozpoznawalność i popularność. Duża w tym zasługa postaci Mariolki, w którą wcielał się Igor Kwiatkowski.

Była ona pierwszą postacią, w którą się wcielał. Jej powstanie zainspirowała dziewczyna, którą Kwiatkowski podpatrzył w klubie, w którym za młodu pracował. Widzowie ją pokochali. 

Niemniej z dniem 18 grudnia 2017 roku Igor Kwiatkowski opuścił szeregi kabaretu i zaczął solową karierę. Gorąco kibicujemy.  

''Rolnik szuka żony''

Program ''Rolnik szuka żony'' cieszy się wśród widzów ogromną popularnością. Gości na antenie TVP1 od 21 maja 2014 roku. Prowadzi go Marta Manowska.

Widzowie są bardzo ciekawi sercowych losów bohaterów uczestników tego szoł.

Pomysł jest prosty - samotny rolnik zgłasza swoją kandydaturę do telewizji, a producenci pomagają mu znaleźć drugą połówkę, która chętnie dzieliłaby z nim życie i gospodarstwo.

Chętne panie piszą listy, w których przedstawiają się, piszą o swoich zainteresowaniach - w skrócie próbują wzbudzić zainteresowanie kawalera. Na ich podstawie właśnie wybiera się wybranki, które spotkają się z absztyfikantem. Kolejne etapy znajomości filmuje kamera, a widzowie śledzą je z zapartym tchem. Od niedawna też to rolniczki mogą szukać mężów za pośrednictwem programu, który w 2015 i 2017 roku dostał nagrodę Telekamery dla najlepszego programu rozrywkowego.

Więcej o: