Ojciec 5 dzieci pokłócił się żoną. Sprawdził ojcostwo i srogo pożałował - okazało się, że nie ma dzieci

Mężczyzna przez lata wychowywał piątkę dzieci. Okazało się, że żadne nie jest jego.

Kapitan z Omska ze względu na swój zawód musi często wypływać w długie morskie rejsy. Spędza bardzo często czasu poza domem, w którym zostawia swoją żonę i piątkę dzieci.

Eugeniusz wcześniej nie wątpił w wierność swojej partnerki, jednak gdy ich relacje zaczęły się psuć, postanowił uważniej przyglądać się Natalii. Nie ufała jej również jego rodzina, która sugerowała mężczyźnie, że żona zdradza go, gdy ten wypływa w morze.

Zdeterminowany kapitan tak bardzo chciał poznać prawdę o swoim małżeństwie, że zdecydował się na badania DNA. Gdy odebrał wyniki, był w szoku. Okazało się, że nie jest ojcem żadnego z piątki dzieci, a żona zdradzała go znacznie częściej, niż przypuszczał.

Jak donosi telewizja NTV mężczyzna natychmiast po tej wiadomości zrzekł się ojcostwa całej piątki. Znajomi małżeństwa podzielili się na dwa obozy. Część z nich twierdzi, że Eugene popełnił błąd i wykazał się brakiem wrażliwości opuszczając dzieci, które do tej pory kochał i wychowywał. Z kolei inni go popierają i również nie wyobrażają sobie jego dalszych kontaktów z rodziną.

Sprawa Eugeniusza i Natalii trafiła do sądu, który zwolnił mężczyznę z konieczności płacenia żonie alimentów.

500 zł na dziecko. Co na to Polacy? "Mam szóstkę dzieci i jest to kwota odpowiednia" [SONDA]

Więcej o: